Barsel yoga: Mandager og tirsdager kl. 14-15.00

Gravid yoga: Mandager kl. 16.30-17.30 og onsdager kl. 18.00-19.00

Ashtanga I (nybegynnere):
Mandager kl. 17.45-19.00
Tirsdager kl. 19.30-20.45
Onsdager kl. 16.30-17.45
Torsdager kl. 18.00-19.15
Fredager kl. 12.30-13.45

Barnyoga: Tirsdag kl. 16.45-17.45

Ashtanga teknikk: Tirsdag kl. 18.00-19.15

Jivamukti yoga base: Torsdag kl. 17.15-18.30

Yoga filosofi og Body-mind stress down settes opp litt senere.

 

Full oversikt og påmelding via denne lenke: